Czyszczenie magazynu

Rozpoczynamy czyszczenie magazynu. Z tego powodu około 80% produktów z naszego katalogu podzieliliśmy na zestawy pogrupowane cenami:
– 15 PLN,
– 20 PLN,
– 25 PLN,
– 30 PLN,
– 35 PLN.

Każdy zestaw będzie się składał z trzech produktów (płyt CD lub DVD). W ramach zestawu każdy z produktów będzie kosztował mniej, niż gdyby został zakupiony oddzielnie. Obniżki cen dla każdej z grup będą wyglądać następująco:
– 15 PLN – każdy produkt tańszy o 1 PLN, łączna obniżka – 3 PLN,
– 20 PLN – każdy produkt tańszy o 2 PLN, łączna obniżka – 6 PLN,
– 25 PLN – każdy produkt tańszy o 3 PLN, łączna obniżka – 9 PLN,
– 30 PLN – każdy produkt tańszy o 4 PLN, łączna obniżka – 12 PLN,
– 35 PLN – każdy produkt tańszy o 5 PLN, łączna obniżka – 15 PLN,
ale kupujący nie będzie znał składu zestawu do momentu uiszczenia zapłaty.

Nie podążamy ścieżką wytyczoną przez inne wytwórnie czy sklepy i nie będziemy “wrzucać” do zestawów tych z produktów, których chcemy się pozbyć. Każdy produkt zostanie wybrany całkowicie przypadkowo – a losowania dokona niezawodny Wujek Excel. My też nie wiemy, jakie produkty trafią do zestawu. Parafrazując wypowiedź z jednego ze znanych seriali: Jednemu trafi się Paryż, innemu Siedlce. Jednocześnie gwarantujemy, że w ramach jednego zestawu żaden produkt nie pojawi się więcej niż raz.

Losowania nie będą powtarzane.

PODPOWIEDŹ DNIA. Używając filtrów znajdujących się w panelu po lewej stronie każdy może spróbować samodzielnie sprawdzić, jakie z produktów są przypisane do konkretnej grupy cenowej. Można również skorzystać z rozwijanego filtra, znajdującego się nad listą produktów i wybrać sortowanie według ceny. Ludzie matematycznie odjechani uwielbiający totolotka mogą też pobawić się w wyliczenie prawdopodobieństwa trafienia w zestawie konkretnego produktu 🙂

Jeżeli cokolwiek jest niezrozumiałe, sugerujemy wysłanie zapytania przed zakupem.

Akcja potrwa do końca września bieżącego roku lub do wyczerpania zapasów.

Oddaj strzał w ciemno i sprawdź swoje szczęście!